گردش کالا؛ اطمینان به کالای با اصالت  و تولید کننده های معتبر وبزرگ کشور 

گردش کالا  اطمینان می دهد که  همۀ کالاهایش را تضمین می کند و همۀ آن‌ها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می‌کند. از آنجا که گردش کالا  برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت و فروشگاه خود ، تنها با شرکت‌های معتبر  وتولیدکنندگان محترم داخل  همکاری می کند  مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالای دارای هولوگرام و برچسب معتبر که هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته  را از گردش کالا خریداری می‌کنند

ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می کند ،برای نمونه در حال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در بازار ایران و سایر کشورها ساخت چین هستند و تنها به دلیل خط تولید ارزان‏‌تر است که در این کشور تولید شده‌اند.

گردش کالا؛ فقط گارانتی اصلی و با اصالت ایرانی و برندهای معتبر با خدمات پس از فروش

اولویت اصلی گردش کالا ارائه کالاهای با اصالت و با کیفیت  تولید داخل کشور می باشد .

و شرکت هایی که از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان وارد کنندگان قانونی در کشور فعالیت می کنند و اسامی آنها در سایت این وزارتخانه ذکر شده، باید گارانتی و خدمات پس از فروش نیز ارائه کنند. بنابراین گارانتی اینگونه شرکت ها، گارانتی معتبر محسوب می شود. به این ترتیب مشتریانی که گارانتی‌های بی نام و نشان آنها را سردرگم کرده است، می‌توانند گارانتی‌های معتبر را از نامعتبر شناسایی کنند. همه  محصولات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی گردش کالا توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی شده‌اند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند. لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت 10 روز ضمانت بازگشت، در صورتی که با هرگونه ایراد و اشکال اعم از نرم افزاری و سخت افزاری و سایر موارد مواجه شوند، بررسی مساله در حوزه صلاحیت شرکت گارانتی کننده مربوط است و گردش کالا  هیچگونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور نخواهد داشت بنابراین کلیه کالاهایی که در گردش کالا عرضه می‌شوند اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کار کرده و یا غیر اصلی در سایت گردش کالا به فروش نمی‌رسد. از این رو است که گردش کالا اصل بودن همه محصولات موجود در وب سایت را تضمین می‌کند. .