قوانین و مقررات  گردش کالا

فروشگاه اینترنتی گردش کالا با تاکید احترام به حقوقی که برای حریم شخصی و خصوصی مشتریان و کاربران محترم که همیشه  قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های گردش کالا قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی و بنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده صادر می‌شود، از این رو وارد کردن . اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است  آدرس  ایمیل  و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند تنها  آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی که ثبت شده  و مورد تایید مشتری است  و تمام و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد و به مشتریان و کاربران اطلاع رسانی می گردد.
بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، گردش کالا جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.
مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و گردش کالا تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.
همچنین گردش کالا ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی و علاقه مندی مشتریان  از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها  و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، جشنواره ها برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک یا از شبکه های اجتماعی اقدام و  ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه گردش کالا را در پروفایل خود لغو کنند. عدم اقدام جهت لغو، به منزله ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل ها و پیام ها و سلب حق اعتراض نسبت به خود میباشد.

شماره های که گردش کالا از طریق آنها رویدادها نتیجه خرید و عضویت و تائید فاکتور و شناسه خرید ونظرسنجی و ..را برای مشتریان خود ارسال می کند  شامل این شماره های ذیل است :

( 02143611- 100043611 )

بنابرین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان فروشگاه اینترنتی گردش کالا، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام گردش کالا است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به ایمیل

INFO @GARDESHKALA.COM  

اطلاع دهید. 

گردش کالا ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت  قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، فروشگاه اینترنتی گردش کالا می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات وبسایت  گردش کالا، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق الذکر به گردش کالا اعطاء نموده و حق اعتراض را از خود سلب مینمایند 

باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی  کاربران نباید آن

اطلاعات کاربری و رمز ورود خود را برای دیگران فاش کنند و در حفظ آن نهایت امنیت را رعایت نمایند .و درصورتی که هر وقت احساس کردند این اتفاق افتاده است بلافاصله اطلاعات کاربری و مشخصات خود را در سایت تغییر و رمز عبور جدید دریافت نمایند . 

مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربرگردش کالا بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه گردش کالا را از خود سلب می نماید .فروشگاه اینترنتی گردش کالا هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضائی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موطف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای فروشگاه اینترنتی گردش کالا وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب  نموده اند.

همچنین بدین وسیله به اطلاع کاربران رسانده میشود که گردش کالا همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری کوکی ها و ای پی ها استفاده می کند . اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی و مسائل رایج امنیتی و فنی در فضای اینترنت توسط کارشناسان فنی  گردش کالا و  روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش را به عمل می آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سوء استفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و گردش کالا حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ میدارد 

در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه های گردش کالا ندارید٬ می توانید بر روی کلمه لغو عضویت در انتهای صفحه ایمیل کلیک کنید. 

فروشگاه اینترنتی گردش کالا برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران خود  همه توان و نهایت تلاش  خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی ایمن، راحت و خوشایند، و با بهترین خدمات پس از فروش و کالاهای با کیفیت  را برای همه مشتریان خود  فراهم آورد. 

در صورت وجود هرگونه سوال٬ لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید. 

(پاسخگویی ۲۴ ساعته، هر روز هفته)

مرکز راهنمای گردش کالا :43611-021

کارشناس مستقیم نظارت و بازرسی و کنترل کیفیت:88734118-021 

دفتر مرکزی و مرکز امور مشتریان فروشگاه اینترنتی گردش کالا          

استان تهران - شهر تهران – خیابان  مطهری – بین خیابان شهید مفتح و سهروردی  – نبش خیابان شهید علی اکبری  – پلاک 133 ساختمان نقش طاووس  طبقه پنجم واحد 14